De laatste wedstrijden van het seizoen werden afgelopen zaterdag gespeeld: onze M16 en M19 mochten op de VHV finales in Wilrijk gaan strijden voor de Vlaamse en meteen ook Belgische titel! Met zo’n 80 mensen stonden we zaterdag klaar om met een volle supportersbus naar ginder te trekken en onze meisjes uit volle borst gaan aan te moedigen!
Het werden twee zware wedstrijden voor onze meisjes. Op de tribune zat de sfeer er volledig in en werd er luid gesupporterd, geroepen, gezongen en aangemoedigd. Daardoor werd het voor de speelsters op het veld en voor de coach zeer moeilijk om met elkaar te communiceren en waren ze misschien ook wel overdonderd door de zinderende sfeer die er hing. Beide ploegen hebben tot de laatste minuut gestreden maar helaas waren de tegenpartijen vandaag te sterk en pakten Schoten en Uilenspiegel de titel. Toch een dikke proficiat voor alle speelsters van de M16 en M19 en coach Dominique die na een sterk seizoen de finales behaalden en er voor zorgden dat we er nog 2 VICE VLAAMS KAMPIOENEN bij hebben!
Bij het einde van een geslaagd sportief seizoen 2017-2018 zijn we als bestuur terecht fier op onze club!
Een dikke proficiat aan alle speelsters van groot tot klein voor hun inzet en sportiviteit!
Een dikke proficiat aan alle trainers om onze dames zoveel bij te leren!
Een dikke proficiat aan alle supporters om op een sportieve manier onze ploegen telkens aan te moedigen en te steunen!
Een dikke proficiat aan alle vrijwilligers om waar dan ook je steentje bij te dragen tijdens het afgelopen jaar!
Handbalplezier staat boven resultaten, maar natuurlijk blijven titels ook leuk om binnen te halen! En dat zijn er dit seizoen heel wat…..
Meisjes M12: Limburgs kampioen
Meisjes M14: Limburgs kampioen
Meisjes M16: Vice Vlaams kampioen
Meisjes M19: Vice Vlaams kampioen
Dames Regio Limburg: Limburgs kampioen en Beker van Limburg
Nationale dames: Kampioen 2de Nationale en promotie naar 1ste Nationale
  
Proficiat aan iedereen die hier aan bijgedragen heeft en laat dit een motivatie zijn om er volgend seizoen weer volop tegenaan te gaan!
Sportieve groetjes vanwege een fiere voorzitter.

Meisjes M12 Limburgs kampioen

Meisjes M14: Limburgs kampioen

Meisjes M16: Vice Vlaams kampioen

Meisjes M19: Vice Vlaams kampioen en kampioen in Nederlandse competitie

Dames Regio Limburg: Limburgs kampioen & kampioen Beker van Limburg!

Nationale Dames: kampioen 2de Nationale & promotie naar 1ste Nationale